Nikdy nelitujte peněz ani času, které vyměníte za pocit cestovatelského štěstí ;-)

Jezdíte většinou 2 a nepotřebujete stahovací lůžko

Děti Vám již vyrostly a jezdíte za karavaningovou pohodou ve dvou. Chcete auto s výbornou aerodynamikou. Prostě obytku s vášní - pak CRUISER Passion.

Na obrázku vidíte model LMC T673G.

Zde vidíte vnitřní uspořádání LMC T673G.

V zadní části vozu dvě samostatná lůžka snadno přestavitelná na letiště o rozměru 2x2m.

V přední části vozu polohovatelný stůl a otočná křesla v kabině.

Jako další alternativy půdorysů CRUISER Passion jsou:

Drobně upravená zadní část s lůžky, nemá vstup do garáže na straně řidiče.

Nebo verze s koupelnou a WC v zadní části vozu.

Nebo verze s královskou postelí.

Rádi s Vámi pohovoříme o Vašich představách a prioritách - kontaktujte nás zde.

 

Jak si CRUISER Passion nakonfigurovat k plné spokojenosti?

Mnoho prvků výbavy je již v základní ceně.

Můžete však ještě více vylepšit pracoviště řidiče ;-)

  • Jaký výkon motoru. Základních 130 koní není vůbec problém. Auto jede na pohodu, zvládne i dálniční tempo, pouze v kopci může být znát 3,5 t zátěž. Možnou volbou je 150 koní, při dálničním tempu Vás odmění nižší spotřebou - cca o 0,5-1,0l za příplatek 46 tis.Kč.
  • Převodovka? Manuál nebo automat za 60 tis.Kč? Naše doporučení je jednoznačně automat - absolutní pohodlí, nemusíte řazení věnovat pozornost, super ve městech, automat umí i sekvenci, takže máte-li touhu si podřadit, možné to je. Jediná nevýhoda automatu - když se zahrabete do sněhu nebo bláta (to je horší), tak se nevyhoupete - to prostě automat neumí. Takže k automatu vždy doporučujeme dlouhé a pevné lano :-)
  • Klimatizace (motorová) - manuální - je již v základní ceně.
  • Paket PPCH - chcete automatickou klimatizaci? Asi i tempomat? Zrcátka v elektrice a multifunkční volat? Pak se Vám investice za 24 tis.Kč vyplatí.

A také pohodlí bydlení:

  • Začneme opět paketem - PPA. Paket přijde na 66 tis.Kč. Zásadní položkou je 4,5x3m markýza, další střešní okno a bezpečnostní rámová okna - vše v hodnotě 66 tis.Kč. Jednoznačně doporučujeme.
  • Navigace Zenec? V zásadě jednoznačně doporučujeme. Umí navigovat, zná rozměry vozu, nepustí Vás pod nízký most. Přehrává rádio, CD, DVD, USB. Obsahuje i couvací kameru. Pokud by se Vám 44 tis.Kč zdálo hodně, je možné uvažovat o multimediálním systému jiného výrobce - nebude umět rozměry obytného vozu, bude nutné připojit couvací kameru - dá se ale ušetřit.
  • Nástavbová klimatizace? Zde není jednoduchá odpověď. Přijde na 55 tis.Kč, funguje pouze při připojení na 220V. Po většinu roku ji nepotřebujete a přesto ji vozíte. Asi takto - pokud jste příznivci letního cestování k moři a trávíte tam mnoho týdnu v kempech, pak určitě ano. Pokud se ale raději touláte po celé Evropě, často stojíte mimo oficiální stání, více cestujete mimo hlavní prázdniny, pak je na zvážení, jestli je to nutné. Usnadnit rozhodnutí Vám může fakt, že je možné ji kdykoliv dodělat.
  • A na horší počasí - paket WP? DuoControl + CrashSensor je důležitá drobnost a dá se pořídit i samostatně. Ale pokud chcete podlahové topení (vzduchové s el.ohřevem) a originální koberce, pak zvažte tento paket za 60 tis.Kč.

Není snadné se vyznat v cenících a prvcích výbavy - kontaktujte nás zde.

Ceník nejprodávanějšího modelu CRUISER Passion T673G

Základní cena včetně DPH - 1.559.517 Kč.

Již za tuto základní cenu je vůz plnohodnotně připraven.

Cena jedné z možných optimálních konfigurací - 1.760.357Kč.
(130PS, automat, paket PPCH, PPA, navigace Zenec s couvací kamerou, DuoControl)

Chcete kompletní ceník - najdete zde.
Máte nabídku jiného výrobce - můžeme společně porovnat - kontaktujte nás zde.
Chcete si vůz vyzkoušet - rádi Vám jej půjčíme.

Doložnost této konfigurace 404 kg (do výpočtu hmotnosti je již započítáno 50l vody, 90% paliva, řidič-75kg, 1 propan lahev, povinná výbava).
Uvedenou doložnost tak využijete pro spolujezdce a náklad. V počtou dvou osob se dá reálně uvažovat o montáži držáku na skútr - i se skútrem 125ccm se pak do limitu hmotnosti snadno vejdete.

Jak moc je důležitá doložnost? - kontaktujte nás zde.

 

Na co cestovatelé často zapomínají?

Mozky máme plné informací, ač neradi, často na něco zapomínáme. Pošleme Vám vyladěný check-list podle kterého si sbalíte raz dva a na nic nezapomenete.

Zlákala nás výhoda obytných vozů - že odpadá nutnost podrobně plánovat a nutnost plán dodržovat :-) prostě můžete přespat kdekoliv a kdykoliv, zdržet se kde se vám líbí a nebo zase odjet dřív, když chcete.
Půjčovnu ChciObytnak známe i z jiné jejich činnosti a můžeme potvrdit skvělé zkušenosti.
V minulosti jsme již s obytkami jeli, tato byla perfektně vybavená i pro zimní provoz. Výborný byl automat.

Petr Kosek, Liberec www.nalehko.com

Toužili jsme po nezávislém cestování na velké vzdálenosti při zachování maximálního komfortu celé rodiny. A také rád řídím :-) ChciObytnak jsem si vybral z důvodu poměru ceny a kvality, líbilo se mi provedení vozu a jeho mládí. Potěšila mě kvalita zaškolení a perfektní čistota předaného vozu. Vyhovovala mi i automatická převodovka. Určitě mohu doporučit ;-)

Josef Krulich, Děčín

Chtěli jsme splnit sen našich dětí. Cestovat obytňáčkem. Spát nadivoko. Byli jsme velmi překvapeni, jak perfektně může být takový auťák vybaven - prostě tam bylo všechno. I prostoru pro naši 4 členou rodinu bylo víc než dost. Trochu jsme se báli, jak to uřídíme a přitom to nakonec byla hračka.

Marek Svačinka jednatel Gerotop s.r.o.

Zajímá mě o karavaningu

Co nás přivedlo k obytce? Touha po dobrodružnější formě cestování s dětmi a pocitu volnosti.
Co nás potěšilo? Těšilo nás vlastně vše. Výbava a i komfort při cestování byl parádní.

Petr Gänsel, Chrastava

Chci získávat akční nabídky půjčovny obytňáků.

Za určitých podmínek může být nabídka na půjčení cenově zvýhodněná. Chcete být mezi prvními, kdo to bude vědět?

Chtěli jsme zkusit cestování bez omezení ubytováním. ChciObytnak.cz jsme si vybrali pro jejich blízkost, půjčují nové vozy a mají zajímavé ceny při včasném objednání. Potěšila nás i možnost zobrazení obsazeností vozů až na rok dopředu. Byli jsme nadšeni výborným stavem vozu a přístupem majitelů.

Josef Havel, Ústí nad Labem

Toužili jsme po nezávislosti na cestě a možnosti procestovat během dovolené více míst. Byla to naše první zkušenost a proto jsme ocenili profesionální přístup. I cena byla zajímavá s ohledem na výbavu a prostornost vozu, kde se opravdu myslí na vše.

R.Č., Růžová

Chtěli jsme vyzkoušet kempování v kombinaci s komfortem. Na ChciObytnak jsme měli dobré reference a nabídli nové a velké auto. Překvapil nás full service včetně ručníků, čaje, koření atd. Prostě hotel na kolech:-) Osobně bych raději auto s manuálem, ale jinak byl polointegrál dokonalý.

Daniel Galandr, Liberec

Elektrokolo, karavaning a předsudky.

Mnoho lidí si myslí, že elektrokola jsou pouze pro důchodce nebo invalidy. Že to je trochu ostuda pomáhat si elektřinou. NENÍ TOMU TAK :-) Bezva užitek přináší elektrokolo párům, kde jeden z páru není takový vytrvalec a vrchař. Typická situace, kdy muž je pomalou jízdou znuděn a žena tou samou jízdou únavou již skoro nevidí, vůbec nemusí nastat.