Nikdy nelitujte peněz ani času, které vyměníte za pocit cestovatelského štěstí ;-)

12 let záruka na těsnost

Pouze LMC Vám poskytne tuto sebevědomou záruku. LMC věří LLT (LongLifeTechnology), která zajistí trvanlivost pláště zcela bez použití dřeva.Navíc je střecha, záď vozu a podvozek chráněn proti krupobití, resp. nárazu kamínků díky GFK vrstvě. Určitě chcete, aby Vám do vozu nebo karavanu nezateklo. Věříme, že chcete aby Vám vozidlo dlouho vydrženo, případně aby mělo zachovanou vysokou prodejní hodnotu. Provedení vozidla nevyžaduje garážování - je odolné slunečním paprskům i mrazu.

Pro zachování 12 leté záruky je nutné absolvovat každoroční kontrolu těsnosti v autorizovaném servisu.

Vysoká doložnost obytného vozu

Hmotnost je dnes žhavé téma. Obytné vozy jsem bohatě vybaveny, to vede ke zvyšování hmotnosti vozů. Problém není technický, je pouze legislativní - pokud máte ŘP skupiny B, jste limitováni celkovou hmotností 3,5 t. Právě vozy LMC díky bezdřevé odlehčené konstrukci mají bezkonkurenční doložnosti. Sledujte vždy prosím velmi dobře hmotnost základní verze, hmotnost doplňkové výbavy, náplní, cestujících a nákladu. Vždy byste se měli vejít do 3,5 t - zamezíte tak zcela potížím při případném převážení například na rakouských dálnicích.

Levnější obytné vozy mohou mít sice prostor pro 6 osob na jízdu i spaní, ale doložnost například pouze 250 kg. Pak je těžké splnit legislativní požadavky ŘP skupiny B.

Bohatá výbava

Obytné vozy a karavany LMC mají již v základní ceně mnoho komfortních prvků.  Například 16" kola vylepšující jízdní vlastnosti, bezpečnostní vstupní dveře do nástavby, LED vnitřní osvětlení šetříci baterii, odolnou podlážku v garáži, velmi pohodlné matrace na lůžkách, všechna okna vybavená multifunkčními roletkami proti hmyzu nebo zatemňovací, zásuvky s dojezdem, výkonné topení Truma Combi 6, izolovanou nádrž čerstvé i odpadní vody, výkonná vodní čerpadla, iNetBox pro ovládání zařízení mobilním telefonem.

Servis, který umí

Autorizovaný servis značky LMC je v ČR ve Stéblové mezi Hradcem Králové a Pardubicemi. Servis disponuje perfektním zázemím a zkušenými techniky. Servisování obytných vozů a karavanů v Caravan centru Pardubice ve Stéblové Vám zajistí perfektní výsledek bez rizika poškození Vašeho cestovního miláčka.

Perfektní zaškolení

Našim zákazníkům při předání vždy vysvětlíme všechny postupy, jak vůz obsluhovat a jak se o něj starat. Zaškolení při předání může zabrat až 5 hodin. Pokud nejste ostřílení karavanisté, je vhodné jej absolvovat. Našim zákazníkům v průběhu roku posíláme zajímavé tipy pro péči o vůz - například, jak se o vůz starat v průběhu zimního období, apod.

Nadstandardní záruční podmínky

Místo plnění záručních i nezáručních oprav a zásahů je provozovna společnosti Caravan centrum Pardubice (od roku 2017 ve Stéblové). Abychom Vám usnadnili péči o Váš vůz nebo karavan a šetřili Váš drahocenný čas, zajistíme pro Vás odvoz a dovoz k záruční opravě po dobu zákonné dvouleté záruky a taktéž odvoz a dovoz k provedení kontroly těsnosti po dobu dvou let od nákupu Vašeho vozu nebo karavanu od naší společnosti. A to zcela zdarma.

Pouze jedinou podmínku máme - musíte mít platné povinné ručení a zelenou kartu plus pojištění proti havárii, vandalismu, živelní události a odcizení s maximálně 10% spoluúčastí.

Zvýhodněný startovní balíček

Koupíte perfektně vybavený obytných vůz, určitě se již budete těšit na první výlet. Ale pokud to je Váš první vůz, asi nebudete mít připravené veškeré nezbytnosti, bez kterých se neobejdete - my pro Vás za zvýhodněnou cenu 4000 Kč zajistíme toto:

  • 2 plné 11kg lahve s čistým propanem
  • Chemii do WC
  • WC papír do chemického WC
  • 220V 30m navíjecí buben s redukcemi do vozu i do stojánky
  • Hadici, trychtýř, konev, kanystr
  • Povinná výbava - lékárnička, vesty, žárovky, pojistky, lano
  • 1kg hasící přístroj
  • Smetáček a lopatku

Vy už jen doplníte základní nádobí, ložní potřeby a můžete vyrazit na první cestu.

S námi ušetříte peníze i čas.

Zapůjčení zdarma

Velmi rádi Vám umožníme otestování před rozhodnutím o nákupu - podrobnosti najdete zde.

 

Na co cestovatelé často zapomínají?

Mozky máme plné informací, ač neradi, často na něco zapomínáme. Pošleme Vám vyladěný check-list podle kterého si sbalíte raz dva a na nic nezapomenete.

Zlákala nás výhoda obytných vozů - že odpadá nutnost podrobně plánovat a nutnost plán dodržovat :-) prostě můžete přespat kdekoliv a kdykoliv, zdržet se kde se vám líbí a nebo zase odjet dřív, když chcete.
Půjčovnu ChciObytnak známe i z jiné jejich činnosti a můžeme potvrdit skvělé zkušenosti.
V minulosti jsme již s obytkami jeli, tato byla perfektně vybavená i pro zimní provoz. Výborný byl automat.

Petr Kosek, Liberec www.nalehko.com

Toužili jsme po nezávislém cestování na velké vzdálenosti při zachování maximálního komfortu celé rodiny. A také rád řídím :-) ChciObytnak jsem si vybral z důvodu poměru ceny a kvality, líbilo se mi provedení vozu a jeho mládí. Potěšila mě kvalita zaškolení a perfektní čistota předaného vozu. Vyhovovala mi i automatická převodovka. Určitě mohu doporučit ;-)

Josef Krulich, Děčín

Chtěli jsme splnit sen našich dětí. Cestovat obytňáčkem. Spát nadivoko. Byli jsme velmi překvapeni, jak perfektně může být takový auťák vybaven - prostě tam bylo všechno. I prostoru pro naši 4 členou rodinu bylo víc než dost. Trochu jsme se báli, jak to uřídíme a přitom to nakonec byla hračka.

Marek Svačinka jednatel Gerotop s.r.o.

Zajímá mě o karavaningu

Co nás přivedlo k obytce? Touha po dobrodružnější formě cestování s dětmi a pocitu volnosti.
Co nás potěšilo? Těšilo nás vlastně vše. Výbava a i komfort při cestování byl parádní.

Petr Gänsel, Chrastava

Chci získávat akční nabídky půjčovny obytňáků.

Za určitých podmínek může být nabídka na půjčení cenově zvýhodněná. Chcete být mezi prvními, kdo to bude vědět?

Chtěli jsme zkusit cestování bez omezení ubytováním. ChciObytnak.cz jsme si vybrali pro jejich blízkost, půjčují nové vozy a mají zajímavé ceny při včasném objednání. Potěšila nás i možnost zobrazení obsazeností vozů až na rok dopředu. Byli jsme nadšeni výborným stavem vozu a přístupem majitelů.

Josef Havel, Ústí nad Labem

Toužili jsme po nezávislosti na cestě a možnosti procestovat během dovolené více míst. Byla to naše první zkušenost a proto jsme ocenili profesionální přístup. I cena byla zajímavá s ohledem na výbavu a prostornost vozu, kde se opravdu myslí na vše.

R.Č., Růžová

Chtěli jsme vyzkoušet kempování v kombinaci s komfortem. Na ChciObytnak jsme měli dobré reference a nabídli nové a velké auto. Překvapil nás full service včetně ručníků, čaje, koření atd. Prostě hotel na kolech:-) Osobně bych raději auto s manuálem, ale jinak byl polointegrál dokonalý.

Daniel Galandr, Liberec

Elektrokolo, karavaning a předsudky.

Mnoho lidí si myslí, že elektrokola jsou pouze pro důchodce nebo invalidy. Že to je trochu ostuda pomáhat si elektřinou. NENÍ TOMU TAK :-) Bezva užitek přináší elektrokolo párům, kde jeden z páru není takový vytrvalec a vrchař. Typická situace, kdy muž je pomalou jízdou znuděn a žena tou samou jízdou únavou již skoro nevidí, vůbec nemusí nastat.